Zamów bezpłatną wycenę!
Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gdańską Fabrykę Mebli moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
W GFM CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

GDAŃSKA FABRYKA MEBLI

Producent wysokiej jakości mebli na wymiar klasy premium zaprasza do współpracy architektów, projektantów, biura projektowe oraz wszystkie inne firmy zainteresowane kompleksowym wyposażeniem prowadzonych inwestycji i projektów w wysokiej jakości meble produkowane na wymiar. 

Wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania, produkcji oraz montażu mebli na wymiar wg indywidualnych projektów pozwala nam na w pełni profesjonalną obsługę zamówień.

Dysponujemy własnym zakładem produkcyjnym zlokalizowanym w sercu Trójmiasta, wyposażonym w wysokiej jakości nowoczesny park maszynowy.

Poza najwyższą jakością oferowanych mebli jesteśmy znani z wyjątkowego designu, opartego na aktualnych, światowych trendach. Do produkcji mebli stosujemy wyłącznie materiały jakościowe opierając się na wzornictwie zgodnym z aktualnymi oczekiwaniami rynku!

 

Z pasją śledzimy tendencje branżowe oraz współpracujemy z markowymi producentami materiałów gwarantującymi niepowtarzalne i oryginalne wzornictwo oferowanych przez nas realizacji. Zapewniamy imponującą różnorodność asortymentu co z pewnością jest naszym olbrzymim atutem i kartą przetargową w rozmowach z Partnerem.

 

KILKA ISTOTNYCH POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO ZOSTAĆ PARTNEREM BIZNESOWYM GDAŃSKIEJ FABRYKI MEBLI:

  • Profesjonalne wsparcie przy opracowywaniu projektu wykonawczego inwestycji w zakresie umeblowania i dodatków obejmujące: projekt, zestawienie elementów oraz wycenę.
  • Specjalne możliwości współpracy obejmujące preferencyjne warunki handlowe dla partnerów.
  • Projekty wnętrz obejmujące kompleksowe wyposażenie.
  • Bogato wyposażona ekspozycja na terenie City Meble Gdańsk.
  • Zakład produkcyjny w centrum Gdańska.

Zapraszamy do współpracy. Osoba kontaktowa: Dorota Czebatorowicz Nr tel.: 535 48 48 48