Zamów bezpłatną wycenę!
Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gdańską Fabrykę Mebli moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
Kuchnie na wymiar Dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

W kuchni najważniejszym
elementem jest jej ergonomia

W połączeniu z efektownym wykończeniem wizualnym stanowi niewątpliwie gwarancję sukcesu, tym samym stając się wizytówką Twojego domu.

GDAŃSKA FABRYKA MEBLI BAZUJĄC NA SWOIM WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIU PROPONUJE SZEREG ROZWIĄZAŃ

Poznając wymagania klienta zaprojektujemy, a następnie wykonamy i zamontujemy meble na wymiar, które w efekcie wspólnie stworzą kuchnię mamy nadzieje idealną. Oferujemy zarówno rozwiązania sprawdzone, znane i stosowane na rynku od lat i technologie innowacyjne, z którymi jesteśmy na bieżąco.

 

PROJEKTUJEMY I WYKONUJEMY KUCHNIE W STYLACH NOWOCZESNYM I KLASYCZNYM

Pomagamy w doborze wyposażenia kuchennego, w tym urządzeń AGD i akcesoriów.
Dysponujemy szeroką paletą elementów wykończeniowych.

GWARANTUJEMY, ŻE TWOJA NOWA KUCHNIA BĘDZIE DOKŁADNIE TAKA, JAKIEJ OCZEKUJESZ!

Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy przekonani, że wspólnie osiągniemy funkcjonalny i estetyczny efekt, w koalicji z rozsądną ceną.