Zamów bezpłatną wycenę!
Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gdańską Fabrykę Mebli moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
Aktualności
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnościami.
Magic corner standard
30.11 -0001

System przeznaczony do szafki w narożniku, w którym dzięki przemyślanym rozwiązaniom można stworzyć optymalną przestrzeń do przechowywania.

 

Korzystanie z trudno dostępnej szafki narożnej staje się wygodne jak nigdy dotąd. Wysunięcie przednich koszy przymocowanych do frontu na zewnątrz i jednoczesne przybliżenie tylnich odbywa się za pomocą jednego lekkiego ruchu. Kosze można łatwo zdjąć ze stelaża i w każdej chwili wyczyścić.

 

Ergonomiczny kształt sprzyja utrzymaniu w czystości nawet kłopotliwej powierzchni w narożniku.


System Magic Comfort Standard można wybierać spośród pięciu linii koszy, które zapewnią optymalne wykorzystanie narożnika i ułatwią przechowywanie małego sprzętu AGD.

 

Zapytaj o ofertę w salonie Gdańskiej Fabryki Mebli.

Powrót