Zamów bezpłatną wycenę!
Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gdańską Fabrykę Mebli moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
Meble na wymiar Dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Gdańska Fabryka Mebli 

Dysponuje możliwościami produkcyjnymi mebli na wymiar o różnym charakterze i przeznaczeniu.

GDAŃSKA FABRYKA MEBLI BAZUJĄC NA SWOIM WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIU PROPONUJE SZEREG ROZWIĄZAŃ

Indywidualne zabudowy, meble wolnostojące (w tym biurka, szafki RTV, komody, łóżka na wymiar i wiele innych), meble łazienkowe, meble modułowe, biblioteczki i garderoby.

Możliwości zakładu produkcyjnego jakim dysponujemy są niegraniczone. Jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie meble według indywidualnego życzenia, w oparciu o większość dostępnych na rynku rozwiązań technologicznych.

PROJEKTUJEMY I WYKONUJEMY MEBLE W STYLACH NOWOCZESNYM I KLASYCZNYM

Możliwości zakładu produkcyjnego jakim dysponujemy są niegraniczone.

Jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie meble według indywidualnego życzenia, w oparciu o większość dostępnych na rynku rozwiązań technologicznych.

GWARANTUJEMY, ŻE TWOJE NOWE MEBLE BĘDĄ DOKŁADNIE TAKIE, JAKICH OCZEKUJESZ!

Zapraszamy do kontaktu. Nasi projektanci z pewnością odpowiedzą na Państwa indywidualne potrzeby.