Zamów bezpłatną wycenę!
Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gdańską Fabrykę Mebli moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
O firmie Projektowanie, produkcja, montaż mebli na wymiar.
Gdańska fabryka mebli

Przedsiębiorstwo świadczące usługi w zakresie kompleksowego opracowywania projektów, produkcji oraz montażu mebli na wymiar.

Firma kieruję swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Oferujemy szafy na wymiar, szafy wnękowe, zabudowy meblowe na wymiar, kuchnie na wymiar oraz wszelkiego rodzaju nietypowe meble przygotowane na indywidualne zamówienie klienta.

1. Projektowanie

2. Produkcja

3. Montaż

Bogate zaplecze produkcyjne

Naszą przewagą jest nowoczesny zakład produkcyjny zlokalizowany na terenie Gdańska. Wyposażony w bogaty park nowoczesnych maszyn wykorzystuje zaawansowane technologie obróbki materiałów, z których powstają produkowane przez nas meble. Zakład produkcyjny obsługiwany przez doświadczony zespół profesjonalistów stanowi gwarancję w postaci wysokiej jakości produktów finalnych.

Indywidualne projekty

Domena naszej firmy i pracowników. Zespół projektantów oraz obsługa klienta chętnie odpowie na wszystkie pytania, jednocześnie sugerując rozwiązania najbardziej optymalne względem oczekiwań oraz możliwości zabudowywanego pomieszczenia.

Fachowa obsługa to jeden z wiodących priorytetów. Profesjonalny pomiar, projekt 3D, produkcja i montaż. Każdy z etapów aranżacji wnętrza prowadzony jest we własnym zakresie, bez udziału podwykonawców.

Ofertę kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Trójmiasta i okolic. Zapraszamy do kontaktu.