Zamów bezpłatną wycenę!
Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gdańską Fabrykę Mebli moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
Aktualności
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnościami.
System bezramkowy ONTARIO
30.11 -0001

System bezramkowy ONTARIO to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie elegancję w prostym wymiarze.

Szafy wyposażone w profile marki ONTARIO (pionowy, poziomy wąski i poziomy szeroki) pozbawione są profili aluminiowych lub stalowych wokół płycin szaf.

Rezygnacja ze standardowych systemów na rzecz ONTARIO, zwłaszcza w wersji przesuwanej znajdzie również odzwierciedlenie w głębokości zabudowy. Oczywiście na korzyść tego wymiaru.

System umożliwia projektowanie i konstrukcję skrzydeł drzwi bezramkowych w każdym systemie INDECO.

Do zabudów z profilami ONTARIO szczególnie rekomendujemy nowe wąskie tory i prowadniki górne wąskie.

Powrót