Zamów bezpłatną wycenę!
Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gdańską Fabrykę Mebli moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
Aktualności
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnościami.
SYSTEMY BLUM Z DOŻYWOTNIĄ GWARANCJĄ JAKOŚCI
30.11 -0001

Produkty naszego partnera, marki Blum funkcjonują niezawodnie przez cały okres użytkowania mebla. Dlatego z pełną odpowiedzialnością obejęte są dożwytnią gwarancją jakości. Blum Polska Sp. z o.o. (Blum) udziela dożywotniej gwarancji jakości na swoje okucia meblowe tzn. systemy zawiasów, szuflad oraz podnośników frontów górnych. Dożywotnia gwarancja jakości dotyczy wyłącznie okucia zamontowanego w meblu, a czas jej obowiązywania kończy się wraz z zakończeniem użytkowania tego mebla przez konsumenta. 

 

Więcej szczegółów na stronie producenta: https://www.blum.com/pl/pl/ideas/lifetime-warranty/ 

Powrót