Zamów bezpłatną wycenę!
Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gdańską Fabrykę Mebli moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
Szafy na wymiar Dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni

przy jednoczesnym zachowaniu walorów estetycznych to wyróżnik, który stanowi o ogromnej przewadze szaf na wymiar wobec rozwiązań szablonowych.

Szafy na wymiar produkowane przez Gdańską Fabrykę Mebli to rozwiązania idealne dla osób ceniących sobie optymalne zagospodarowanie przestrzeni swoich pomieszczeń

Indywidualny charakter mebla stworzy idealną kompozycję, wpasowując się w każde, nawet najbardziej wymagające pod kątem aranżacyjnym wnętrze.

Proponowane przez nas rozwiązania pozwolą dokonać zabudowy miejsc wydawałoby się niedostępnych takich jak skosy, poddasza i wnęki.

Ponadto ważnym walorem jest możliwość zaplanowania wnętrza mebla, dostosowując je do potrzeb i przeznaczenia.

PROJEKTUJEMY I WYKONUJEMY SZAFY W STYLACH NOWOCZESNYM I KLASYCZNYM

Gdańska Fabryka Mebli gwarantuje dostęp do najwyższej klasy materiałów.

Bogate portfolio elementów wykończeniowych oraz systemów z pewnością pozwoli Państwu osiągnąć zamierzony efekt.

GWARANTUJEMY, ŻE TWOJA NOWA SZAFA BĘDZIE DOKŁADNIE TAKA, JAKIEJ OCZEKUJESZ!

Zapraszamy do kontaktu. Nasi projektanci stworzą dla Państwa projekt szafy zgodny z oczekiwaniami.